fbpx
Martin Koubek
Fotograf

O projektu – Naked soul / nahá duše

   Roky za mnou chodí ženy na focení aktů, kterými chtějí obdarovat přítele, manžela, milence… Během focení se dopracujeme k tomu, že většina si toto focení dává do určité míry sama sobě.

„No a taky, abych měla jednou vzpomínku, jak jsem vypadala.“

Tato věta zazní poměrně často. Myslím, že je čas na změnu přístupu a začít už od začátku fotit směrem, kterým jde tato hluboká touha. Pokud se fotíme pro jiné, máme silnější nutkání ukázat se v lepším světle. Proto jsem byl u aktů žádán o retuše laděných póz. U focení sama pro sebe je toto zbytečné, všichni víme jak vypadáme, v čem se lišíme od imaginárních idolů.  Proč si tedy nedovolit být sama sebou a pro sebe. Nic neřešit, uvolnit se a pak se nechat mile překvapit z nových úhlů pohledu na své tělo, či zajímavých detailů, které často opomíjíme či nejsme schopni ani vidět.

Nezáleží na věku. Tak jako strom se během svého růstu mění, ale stále je krásný, tak i lidské tělo má v každém věku svůj půvab. Každá vráska vypráví svůj příběh, ukrývá prožité emoce.

Nejedná se o erotiku, jedná se o objevování se a oslavu svého těla.

Rád bych Vám nabídl ucelený balíček služeb zahrnující:

  • Dvou až tříhodinové focení v opravdu uvolněné atmosféře zahrnující jak celou postavu tak detaily tvořící jedinečné umělecké dílo … Vás.
  • Zpracování fotek do kvalitní fotoknihy, která nebude odsouzena k zastrčení do hlubin šuplíku. Fotokniha má tyto parametry:  19x19cm, 26 stránek, pevné desky a bezešvou vazbu.Focení může probíhat asi kdekoli. Nejčastěji se jedná o ateliér, ale jde to i venku a má to pak neskutečnou hloubku podpořenou přírodou (viz zde)

Cena je 3500,-
Zamyšlení nad jedním focením :
Jak jsem hledal světlo

Zde je moje malé zamyšlení nad focení venku